Kontakta oss

Bra arkitektur börjar med bra dialog. Vill du ha mer information om vår kompetens eller projekt är du välkommen att kontakta oss. Vi ser fram emot att höra från dig!

Hitta oss

Anders Carlssons
gata 12, våning 5
417 55 Göteborg

Jobba med oss

Lediga tjänster
Läs mer

Vi är AL Studio

Medarbetarbild, Anna Sofia.jpg

Anna Sofia Wannerskog

Arkitekt SAR/MSA

annasofia.wannerskog@alstudio.se0709-96 13 02
Medarbetarbild, Catrin.jpg

Catrin Frick

Arkitekt SAR/MSA

catrin.frick@alstudio.se0709-95 08 96
Medarbetarbild, Claudia.jpg

Claudia Lozano Altenius

Arkitekt MSA

claudia.altenius@alstudio.se0709-95 08 66
Medarbetarbild, Emma.jpg

Emma Löfblad

Arkitekt SAR/MSA - Föräldraledig

emma.lofblad@alstudio.se0709-95 24 76
Medarbetarbild, Ida.jpg

Ida Johansson

Visualiserare

info@alstudio.se
Medarbetarbild, Inger.jpg

Inger Bergström

Arkitekt och Docent

inger.bergstrom@alstudio.se0709-95 57 12
Medarbetarbild, Johan.jpg

Johan Altenius

VD och Planeringsarkitekt FPR/MSA

johan.altenius@alstudio.se0709-95 52 51
Medarbetarbild, Kaj.jpg

Kaj Norberg

Arkitekt SAR/MSA

kaj.norberg@alstudio.se0709-95 08 79
Medarbetarbild, Karl.jpg

Karl Sandman

Planeringsarkitekt MSA

karl.sandman@alstudio.se0709-96 42 43
Medarbetarbild, Victor.jpg

Victor Altenius

Arkitekt SAR/MSA

victor.altenius@alstudio.se0708-78 67 11

Håll dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev håller du dig uppdaterad om spännande projekt, lediga jobb och andra uppdateringar om vad som har hänt i vår studio i Göteborg.